Інформація для ЗМІ
On the Wane це Дар'я Максимова (бас, вокал, синтезатор), Євген Войтов (гітара, синтезатор), та Євген Глєбов (барабани).
На початку 2017 гурт записав 10 треків для альбому Schism. Запис проходив на студії київського гурту Sinoptik (переможців світового музичного конкурсу Global Battle of the Bands 2016) під керівництвом саундпродюсера Dima Sinoptik.

Зі своїм новим альбомом квартет перетворюється на потужну монолітну хвилю
неоготики та даркгейзу з чітким впливом Sonic Youth. Часом це звучить як вільний фрістайл від Wolf Alice.
Біографія On The Wane
Група зібралася на початку 2014 року, натхненна іконами альтернативного року 80-х років — Sonic Youth, The Cure, Joy Division, Pixies та Bauhaus, а також зірками шугейзу My Bloody Valentine, Slowdive, Cocteau Twins та Ringo Deathstarr.

Музиканти орендували гараж, придбали необхідне обладнання (навіть поринувши у борги заради цього) та затишно засіли до осені в гаражі за написанням першого власного альбому.

В жовтні того ж рогу група мала готовий матеріал для свого дебютного альбому DRY, що вийшов дещо наївним, проте чесним. Платівка була записана впродовж 27-годинної сесії відомим київським барабанщиком Артуром Михайленком в його студії та зведена севастопольським звукорежисером Олександром Чабаненком. Випущений в грудні 2014-го року альбом був тепло сприйнятий українськими медіа та отримав увагу іноземних видань з Британії, Ірландії, Канади, Південної Америки та США.

Після низки концертів в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України музиканти записали матеріал для другого релізу, цього разу із потужним хардкорним саундом, натхненні Mudhoney, Fugazi та іншими панк-, хардкор- та пост-хардкор-групами. On The Wane випустили 6-трековий тривожний Sick EP з унікальним нервовим звуком. Британський блог The Sound of Confusion відмітив цей реліз в списку найкращих українських релізів 2015 року.

Після приєднання до групи гітариста Ілая Лайки, On The Wane розширили горизонти свого звучання синтезатором, драм-педом та драм-машиною, наблизившись до свого теперішнього звуку. З частково електронним та холодним саундом атмосфера стала ще темнішою, а вокальні лінії набули визначеності та впевненості.

On The Wane — Schism побачив світ 20 листопада на всіх стримінгових платформах та на CD.
Вони знищують бар'єри між жанрами, утворюючи мелодійну суміш з музики 80-х та 90-х років.
On The Wane це швидкісна лавина гітарного нойзу та нуарових мелодій.
Оператор монтажу — Віктор Клименко. Режисер — Михайло Єфіменко
Alcohol — On The Wane live @ Muzmapa
Human Race — On The Wane live @ Muzmapa
залишайтесь на зв'язку з On The Wane

Facebook | Instagram | BandCamp | YouTube | SoundCloud